Langesund Skolemusikk
Langesund Skolemusikk
 • Hjem    • Informasjon til musikanter og foresatte    • Om oss    • Grasrotandelen    • Ledere og styre    • Medlemmer    • Arkiv    

 

 

   Ledere og styre

Snarveier:
 Bli medlem
 Kontakt oss!
Antall besøk på siden: 318 114

 

 


Ledere i korpset


Musikalske ledere og instruktører  

Oppgave  Navn  Telefon  E-post 
Musikalsk leder og dirigent hovedkorps   Jan Ove Salvesen   995 36 224   janovesalvesen@gmail.com  
Dirigent aspiranter og rekrutter   Agnes Maria Myrbakk   480 57 828   agnesmaria_94@hotmail.com  

 

Styret  

Verv  Navn  Telefon  E-post 
Leder   Arne Oksvik   41759676   arne@langesundskolemusikk.no  
Sekretær/nettansvarlig   Marianne Ramdal Nesset   41419938   marianne@langesundskolemusikk.no  
Kasserer   Jørn Roar Bamle   909 41 221   kasserer@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Marit Røsche   40413642   marit@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Tonje Wetteland   91700569   tonje@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Arnt T. Johansen   992 29 878   arnt@langesundskolemusikk.no  

 

Arrangementskomite  

Rolle  Navn 
Styrets representant   Tonje Wetteland  
Medlem   Tone Andersen  

 

Tilitsverv  
Ansvar for korpsets eiendeler

Tillitsverv  Navn 
Materialforvalter   Jørn Roar Bamble  
Uniformsansvarlig   Tonje Wetteland  

 

Foreldrekontakt rekrutter  

Navn  Telefonnummer 
Cecilie S Nilssen   97775429  

 

Valgkomite  

Navn  Tlf 
Øystein Strandi   469 48 352  

 


Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Langesund skolemusikk • Postboks 17, 3993 Langesund • post@langesundskolemusikk.no • konto nr: 2601.30.58562