Print this page

Ledere i korpset
c



Musikalske ledere og instruktører  

Oppgave  Navn  Telefon  E-post 
Musikalsk leder og dirigent hovedkorps   Jan Ove Salvesen   995 36 224   janovesalvesen@gmail.com  
Dirigent aspiranter og rekrutter   Agnes Maria Myrbakk   480 57 828   agnesmaria_94@hotmail.com  

 

Styret  

Verv  Navn  Telefon  E-post 
Leder   Ingen      
Kommunikasjon   Cecilie Nilssen   977 75 429   cecilie@langesundskolemusikk.no  
Kasserer   Jørn Roar Bamle   909 41 221   kasserer@langesundskolemusikk.no  
Styresekretær   Arnt T. Johansen   992 29 878   arnt@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Tonje Wetteland   917 00 569   tonje@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Marit Røsche   404 13 642   marit@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Gro Tverråen   971 67 485   gro@langesundskolemusikk.no  
Styremedlem   Øyvind Eriksen   986 99 350   oyvind@langesundskolemusikk.no  

 

Arrangementskomite  

Rolle  Navn 
Styrets representant   Tonje Wetteland  
Medlem   Tone Andersen  

 

Tilitsverv  
Ansvar for korpsets eiendeler

Tillitsverv  Navn 
Materialforvalter   Øyvind Eriksen  
Uniformsansvarlig   Tonje Wetteland  

 

Foreldrekontakt rekrutter  

Navn  Telefonnummer 
Cecilie S Nilssen   97775429  

 

Valgkomite  

Navn  Tlf 
Arne Oksvik   417 59 676